Apple predstavil nový iPad

Spoločnosť Apple dnes predstavila nový iPad siedmej generácie, ktorý prináša väčšiu plochu obrazovky a podporu pre inteligentnú klávesnicu plnej veľkosti1 na jej najobľúbenejší a najdostupnejší iPad. Už od 329 dolárov má upgradovaný iPad vynikajúci 10,2-palcový displej sietnice a najnovšie inovácie vrátane podpory Apple Pencil2, rýchleho čipu A10 Fusion, pokročilých fotoaparátov a senzorov, bezkonkurenčnej prenosnosti a pripojenia, jednoduchosti použitia a skvelej celodennej batérie life.3 Nový iPad je k dispozícii na objednávku od dnes a v obchodoch od pondelka 30. septembra.

Nový iPad s 10,2-palcovým displejom Retina má takmer 3,5 milióna pixelov a široký pozorovací uhol, vďaka čomu je živým plátnom pre kreatívne vyjadrenie a je dokonalý pre ponorné zážitky z rozšírenej reality (AR), ktoré využívajú vylepšené kamery a pokročilé senzory. Nový iPad siedmej generácie, ktorý obsahuje výkonný čip A10 Fusion, prináša až dvojnásobne rýchlejší výkon v porovnaní s najpredávanejším Windows PC4 pre výkonné multitasking a plynulé hranie v Apple Arcade.

iPad

Navrhnutý tak, aby bol ultraprenosný a odolný, iPad váži asi jednu libru a prvýkrát obsahuje kryt vyrobený zo 100% recyklovaného hliníka s rovnakou pevnosťou, odolnosťou a krásnym povrchom ako hliník vo všetkých produktoch Apple.5 Zostaňte v spojení je ľahké na iPade s ultrarýchlym bezdrôtovým výkonom a podporou pripojenia LTE Gigabitovej triedy – prináša trikrát rýchlejšie6 celulárne dátové spojenia.7 S Touch ID je odomknutie iPadu jednoduché a bezpečné pomocou prsta, aby sa dôležité informácie zachovali v bezpečí.

iPadOS prináša výkonné nové možnosti a intuitívne funkcie navrhnuté pre jedinečný zážitok iPadu. Prepracovaná úvodná obrazovka zobrazuje na každej stránke viac aplikácií a dnes je možné pridať zobrazenie Today View, ktoré umožňuje rýchly prístup k miniaplikáciám pre okamžité informácie vrátane nadpisov správ, počasia a udalostí kalendára. Práca s viacerými súbormi a dokumentmi z tej istej aplikácie je teraz na iPade jednoduchšia vďaka aktualizáciám Split View a prepínaniu medzi viacerými aplikáciami pomocou Slide Over.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.