Nový iPhone 11

Spoločnosť Apple dnes oznámila uvedenie telefónu iPhone 11, ktorý prináša inovácie, vďaka ktorým je najpopulárnejší smartfón na svete ešte výkonnejší. Vylepšuje funkcie, ktoré ľudia počas svojho dňa najviac využívajú. video v telefóne smartphone av nočnom režime pre fotografie. Zariadenie iPhone 11 je poháňané čipom A13 Bionic na vykonávanie najnáročnejších úloh, pričom sa celý deň prechádza na jedno nabitie, a je navrhnutý tak, aby vydržal prvky so zvýšenou odolnosťou proti vode.

iPhone 11

Vďaka dizajnu chrbta, ktorý je precízne frézovaný a vyrezávaný z jedného kusu skla, je iPhone 11 vybavený najtvrdším sklom, aké kedy bolo v smartfóne. Je klasifikovaný ako IP68 pre odolnosť proti vode až 2 metre po dobu až 30 minút a je chránený proti náhodným únikom bežných tekutín, ako je káva a soda. 2 iPhone 11 je dodávaný v šiestich nových ohromujúcich farbách vrátane fialovej, zelenej, žltej, čiernej, biela a PRODUCT (RED).

Krásny 6,1-palcový displej tekutej sietnice na celej obrazovke sa vyznačuje širokou podporou farieb a True Tone pre prirodzenejší zážitok zo sledovania.3 Zákazníci môžu rýchlo a plynule komunikovať so svojimi obľúbenými aplikáciami pomocou aplikácie Haptic Touch, ktorá je hlboko integrovaná do systému iOS 13 a poskytuje tak aplikáciu klávesové skratky pre každodenné úlohy priamo z obrazovky Domov, vrátane snímania selfie vo fotoaparáte, kontroly schôdzky v Kalendári alebo prezerania e-mailov v aplikácii Mail jednoduchým stlačením.

iPhone 11

A13 Bionic, najrýchlejší čip vo všetkých smartfónoch, poskytuje bezkonkurenčný výkon pre každú úlohu, ktorú zvláda iPhone 11 a ponúka až o 20 percent rýchlejšie CPU a GPU ako A12. A13 Bionic je navrhnutý pre strojové učenie, s rýchlejším neurónovým motorom pre analýzu fotografií a videa v reálnom čase a nové urýchľovače strojového učenia, ktoré umožňujú procesoru poskytovať viac ako 1 bilión operácií za sekundu.

iPhone 11 predstavuje systém s dvoma fotoaparátmi a úplne nové fotoaparáty Ultra Wide a Wide, ktoré sú hlboko integrované do systému iOS 13, ktoré ponúkajú video vo vysokej kvalite v telefóne smartphone a významné pokroky vo fotografiách, aby vám poskytli dokonalý zážitok z fotoaparátu.

iPhone 11


iPhone 11 sníma nádherne ostré video. Kamery Ultra Wide aj Wide podporujú 4K video s rozšíreným dynamickým rozsahom pre viac detailov a stabilizáciu filmového videa. Vďaka širšiemu zornému poľu a veľkej ohniskovej rovine môžu používatelia snímať podrobné akčné videá pomocou kamery Ultra Wide.


Systém s dvoma fotoaparátmi umožňuje používateľom ľahko priblížiť každú kameru, zatiaľ čo funkcia Zväčšiť zvuk priradí zvuk k rámcu s videom, aby sa dosiahol dynamickejší zvuk. Vďaka iOS 13 sú výkonné nástroje na úpravu videa dostupné pre všetkých s možnosťou otáčania, orezávania, zvýšenia expozície a aplikovania filtrov na videá okamžite v rámci nového ľahko použiteľného rozhrania fotoaparátu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.