2 nové aplikácie – Find My Friends a Cards

Počas podujatia Let’s talk iPhone boli okrem už neraz spomínaných noviniek predstavené aj 2 nové aplikácie. Jedná sa o aplikáciu Find My Friends a Cards.

O aplikácii Find My Friends sa hovorilo už v minulosti keď bola objavená v beta verziách iOS a jej zmyslel spočíva v lokalizovaní rodinných príslušníkov alebo priateľov (samozrejme s ich povolením), ktorí majú iOS zariadenie na mape.

Užívatelia môžu jednoducho nastaviť súkromné nastavenia a teda povoliť „sledovanie“ len v určitý čas alebo deň. Aplikácia Find My Friends je dostupná zadarmo vrámci systému iOS 5.

Aplikácia Cards je svojím spôsobom odľahčená verzia card-makera, ktorý môžete nájsť v aplikácii iPhoto. Máte možnosť odfotiť snímku, vybrať si dizajn, vymyslieť text (napr. blahoželanie) a Apple sa postará o ostatné. Cena tejto služby je 2.99$ pre USA a pre zaslanie do zahraničia je cena 4.99$. Cards aplikáciu si bude možné stiahnuť bezplatne s iOS 5.

The Cards
Zdroj: Thisismynext.com

Dostupnosť/funkčnosť aplikácií na Slovensku zatiaľ nie je známa.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.