ADATA predstavuje pamäte na pretaktovanie – XPG V2 3100

Spoločnosť ADATA™ Technology, popredný výrobca vysoko výkonných pamäťových modulov DRAM a produktov založených na čipoch NAND Flash, dnes oznámila uvedenie najnovších pamätí XPG™ rady V2 s možnosťou pretaktovania, ktoré bežia na snových 3100 megahertzoch. Dvojkanálová architektúra nového produktu je navrhnutá s cieľom ponúknuť najvyšší možný výkon pre hráčov, ktorí používajú štvrtú generáciu procesorov Intel™ Core™ a najnovšiu platformu Z87.

Pamäte XPG 3100 V2 sú výsledkom spolupráce so spoločnosťou Asrock a sú vhodné pre všetky základné dosky osadené čipsetom Z87, ktorý je určený pre počítačových nadšencov. Vďaka prísnemu testovaniu kompatibility a certifikácii QVL (Qualified Vendor List – Zoznam kvalifikovaných výrobcov) je možné pamäťové moduly priamo pretaktovať pomocou profilu XMP (Extreme Memory Profile) na najvyšší takt 3100 MHz. Dosiaľ nevídaná rýchlosť poteší všetkých, čo sa vždy snažia vylepšiť svoj počítač tak, aby bol najvýkonnejší.

Adata 13-XPG-U-DDR3-3100-8GB-Dule-Gold-s

Nový model XPG V2 je špeciálne zameraný na hráčov z celého sveta, ktorým ponúka nedostižnú rýchlosť a jedinečné účinné chladenie, čím spĺňa špecifické potreby, ktoré zvyšovanie výkonu pretaktovaním prináša. Nielenže je možné nastaviť takt až 3100 MHz, ale navyše šírka pásma (rýchlosť prenosu dát) môže dosahovať až 24.800 MB/s a znovu tak láme hranice najvyšších výkonov u pretaktovaných pamätí.

Kľúčové vlastnosti produktu:
• Podporuje profily Intel XMP (Extreme Memory Profiles) verzie 1.3
• Podporuje dvojkanálový režim
• Spĺňa nariadenie smernice RoHS
• Spĺňa štandardy JEDEC
• Používa vysoko kvalitné osemvrstvové tlačené spoje a hliníkové pasívne chladiče, ktoré účinne znižujú teplotu pamäťového modulu
• Využíva technológiu Thermal Conductive Technology (TCT) pre lepší odvod a rozptyl tepla
• Podporuje procesory Intel Core štvrtej generácie a najnovšiu platformu Z87

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.