Adobe a Avid ťažia z problémov Final Cut Pro

Adobe ohlásil „switcher“ akciu vytvorenú výlučne vďaka znejúcej kritike na adresu nového Final Cut Pro X. Adobe ponúka 50% zľavu na svoj balík Creative Suite (CS) 5.5 pre existujúcich užívateľov Final Cut Pro a Avid Media Composer. „Switcher“ akcia je limitovaná na komerčných používateľov a je platná do 30. septembra 2011.

Spoločnosť Avid sa taktiež pokúša vyťažiť s aktuálnych problémov Applu a tiež ponúka viac ako 50% zľavu na svoj software Media Composer. Táto ponuka od Avidu je rovnako limitovaná na existujúcich používateľov Final Cut Pro.

Medzičasom už Apple na nátlak a žiadosti užívateľov zverejnil na svojich stránkach zoznam často kladených otázok, v ktorých vysvetľuje a zdôvodňuje vzniknuté problémy. Dokonca v prípade niektorých užívateľov už došlo aj k vráteniu peňazí zo strany Applu.

Pripomeňme si že nový balíček Final Cut Pro X je distribuovaný výlučne formou App Store. Zdá sa, že všetok software vrátane Mac OS X Lion sa už viac krabicovej verzie nedočká a bude distribuovaný len ako súbor na stianutie v App Store.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.