Ako sa začal predávať iPad 2

Dlho očakávaný predaj iPadu 2 na Slovensku sa dnes začal. Boli sme sa pozrieť v predajni Traco computers na začiatok.

Už tesne pred šiestou večer nás prekvapil otvorený obchod aj s vyloženým tovarom a teda iPadom 2. Zákazníci si ho už mohli prezerať a vyskúšať. Čudovali sme sa, prečo je už pred šiestou vystavený, no vzápätí sa obchod zavrel a zákazníci mohli vidieť už len správu „Z technických príčin otvárame o 19:00“. Ešte pred zatvorením riešili predavači menší problém s poradím. Nepodarilo sa nám zistiť či sa jednalo o prvých zákazníkov alebo len dohadovali poradie pred spustením o siedmej.

Predaj iPad 2
Predaj iPad 2

O siedmej večer sa dvihli mreže, ktoré oddeľovali zákazníkov od iPadov. Narátali sme cca štyridsať záujemcov. Na naše prekvapenie sa nikto nezastavil pri prevádzacom pulte a všetci sa vrhli rovno k pokladni. Dokonca zákazníci nereagovali ani na rozdávanie poradových lístkov, na ktoré predavač upozorňoval.

Predaj iPad 2
Predaj iPad 2

V menšom zmätku, ktorý vznikol v predajni sme si mohli kľudne prezrieť iPad 2 a urobiť pár záberov z pultu.

Predaj iPad 2 - Biely iPad na pulte
Predaj iPad 2 - Biely iPad na pulte

Predaj iPad 2 - Čierny iPad na pulte
Predaj iPad 2 - Čierny iPad na pulte

A tu už sú prví majitelia nového iPadu 2.

Prví majitelia iPadu 2
Prví majitelia iPadu 2

Jedna z najzaujímavejších Apple akcií na Slovensku je za nami a my môžeme smelo povedať, že až na podivný začiatok sa celá akcia vydarila. Prví záujemcovia už držia v rukách svoj nový iPad a my sa tešíme s nimi.

Za fotografie ďakujeme Antónii Ščerbovej.

4 thoughts on “Ako sa začal predávať iPad 2

  1. V usa sa hlavne zakaznici chovaju korektnejsie. Pri slovenskych arogantnych a egoistickych zakanikoch, tych par predajcov nema sancu.

  2. bol som tam (na prvej fotke v tom zltom tricku) … nic divne tam nebolo… normalne mali otvorene.. jasom tam dosiel cca o 17tej… v predajni bolo par ludi, opytal som sa ake maju modely, potom som sa hluciku stojiacich ludi opytal kto ma o ktory zaujem (aby som vedel ci ma vobec zmysel cakat).. potom sme este nejaku polhodku cakali, nasledne nam zamestnanci rozdali poradove cisla podla toho ako sme tam prisli (ja som bol 9ty) a povedali nam ze teraz zavru na hodku predajnu aby sa pripravili na predaj… tak sme sa roztratili.. potom o 19tej som proste dosiel, otvorili predajnu a pekne podla cisel ako nam ich pridelili sa predavalo..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.