Aktualizovaný MacBook Air

Apple dnes aktualizoval okrem Macu Mini aj MacBook Air s procesormi novej generácie, vysoko rýchlostnou Thunderbolt I / O technológiou, podsvietenou klávesnicou a Mac OS X Lionom. Ponúka až dvojnásobný výkon oproti predchádzajúcej generácii, flash pre okamžitú odozvu a kompaktný design, takže ho môžete zobrať všade. MacBook Air začína na cene 999$ a je k dispozícii v obchodoch zajtra .

MacBook Air

MacBook Air je k dispozícii ako 11-palcový a 13-palcové modely, ktoré sa ľahko zmestia do aktovky, kabelky alebo tašky. MacBook Air je obsahuje odolný hliníkový unibody kryt, ktorý je tenký 0,3 cm v najtenšom mieste a 1,7 cm na najširšom. Flash pamäť umožňuje MacBook Air zapnúť okamžite a poskytuje rýchly prístup k dátam, lepšiu spoľahlivosť a úžasné energetickej účinnosti. 11-palcový model váži 1,08 kg a poskytuje až 5 hodín prevádzky na batérie, zatiaľ čo 13-palcový váži 1,35 kg a poskytuje až 7 hodín výdrž batérie.

MacBook Air

S najnovšími procesormi Intel Core i5 a Core i7 dual-core je nový MacBook Air až dvakrát rýchlejší než predchádzajúca generácia a má dostatočný výkon, ktorý potrebujete pre úpravu fotografií a filmov, FaceTime hovory, hranie hier, prácu s dokumentmi či prezentáciami. MacBook Air tiež obsahuje Intel HD grafikou 3000 a ponúka až 4 GB 1333 MHz rýchlejšej pamäte.

MacBook Air

Thunderbolt I / O technológie ponúka možnosti rozšírenia, ktoré nikdy predtým  neboli dostupné MacBook Air užívateľom. Pomocou jediného kábla, môžu používatelia pripojiť nové periférie Apple Thunderbolt Display. Thunderbolt možno ľahko prispôsobiť pre podporu starších pripojení, ako je FireWire ® a Gigabit Ethernet.

MacBook Air

MacBook Air je dodávaný s  podsvietenou klávesnicou, ktorá bola dlho očakávaná a vrátená (v predošlej verzii absentovala) a inovatívný Multi-Touch ™ trackpad. Bol navrhnutý pre pohodlie a ľahké písanie, podsvietená klávesnica využíva senzor pre automatickú detekciu zmien v osvetlení a upraví jas klávesnice pre každý interiér. Multi-Touch trackpad podporuje nové OS X Lion Multi-Touch gestá.

MacBook Air

MacBook Air má tiež  LED podsvietený displej, ktorý je tenký, napriek tomu má rozlíšenie oveľa väčšie. Nový MacBook Air spĺňa požiadavky Energy Star 5.2 a dosahuje EPEAT Gold status. Každý unibody kryt je vyrobený z vysoko recyklovateľného hliníka a je štandardne dodávaný s energeticky úsporným LED podsvietením displeja, ktoré neobsahujú ortuť a je spracované bez obsahu arzénu v skle.

Každý nový MacBook Air je dodávaný s Mac OS X Lion a aplikáciami iLife pre vytváranie a zdieľanie fotografií, filmov a hudby.

Dostupné modely:

11-palcový a 13-palcový MacBook Air sú k dispozícii dnes v obchodoch Apple a autorizovaných predajcov Apple od 21. júla.

1,6 GHz 11-palcový MacBook Air je k dispozícii v dvoch modeloch, jeden s 2 GB pamäťou a 64GB úložného Flash priestoru (999$) a druhá so 4 GB pamäte a 128 GB úložného Flash priestoru (1199$).

13-palcový MacBook Air prichádza v dvoch konfiguráciách, jeden s 4 GB pamäťou a 128 GB úložného Flash priestoru za 1299$ a druhá so 4 GB pamäťou a 256 GB Flash priestoru za 1599$

Konfigurácie na objednávku a príslušenstvo zahŕňa 1,8 GHz Core i7 procesor, ďalší Flash priestor, MacBook Air SuperDrive a USB Ethernet Adapter.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.