Aktuálne z predaja iPadu na Slovensku

Predaj tretej generácie iPadu na Slovensku dnes začal v plnom prúde. Napriek nehodám a zradám techniky Vám prinášame prehľad predaja v Bratislave v predajniach Traco computers, SWP a Maczone.

Už ráno nás postihli prvé problémy, keď jednotliví redaktori začali odvolávať účasť kvôli nehode (prajeme skoré uzdravenie). Ďalšou „potešujúcou“ správou bol rozbitý fotoaparát.

Traco Computers

V predajni Traco Computers sme už nával kupujúcich nestihli, no mali sme šťastie aspoň na milú a ochotnú predávajúcu (nebolo tomu tak všade). V predajni sa podľa jej slov na začiatku predaja objavilo okolo 20 až 30 ľudí a pred dvanástou hodinou boli všetky modely iPadu dostupné. Na predajňu prišlo 50 kusov no ujsť by sa malo každému, keďže sa ďalšia donáška iPadov očakáva dnes poobede – cca 150 kusov.

Po vstupe sme ostali chvíľu zmätení, pretože sa na obrázkoch stále promoval iPad 2 a samotný pult s týmito tabletmi bol rozdelený na polovicu, kde bola jedna polovica iPad 2 a druhá s novým iPadom.

Traco computers iPad
Pult bol rozdelený na 2 časti
Tracocomputers iPad
Promo ešte pre iPad 2

SWP

Ďalšou predajňou v poradí bola SWP. V predajni to už bolo prázdnejšie a oproti Traco Computers záujem o odpovede značne klesol. Podľa slov predajcu sa v predajni objavilo okolo 200 ľudí (pravdepodobne myslel počet všetkých od začiatku predaja až po náš príchod, keďže server Macblog.sk spomína „zhrčenie 15 ľudí“ ). Na otázku o počte predaných kusov nám odpovedať nevedel, no dodal, že zariadení je dosť a potvrdil aj ďalšiu donášku podobne ako v Traco Computers, no dátum alebo čas nevedel upresniť.

V predajni sme si nevšimli ani promo na novú verziu iPadu no na samotnom pulte s iPadom už nebol ani promovaný iPad 2.

SWP iPad
Predajňa SWP

Datart

Predajňa Datart, ktorá taktiež ohlásila predaj tretej generácie iPadu ho aj naozaj na predajni mala. V Datarte boli vystavené 2 kusy tohoto zariadenia a pri výbere pomáha dobre vyškolený personál.

V predajni Datart sme si však všimli cenu produktu pre základný model iPad 16GB WiFi, ktorého cena je o 10 eur nižšia ako v ostatných predajniach a predáva sa za cenu 469 eur.

Datart iPad
Najnižšia cena iPadu v Datarte
Datart iPad
Datart mal tiež promo na iPad 2

Maczone

Maczone v Auparku sme navštívili ako posledný a napriek tomu sa nám nepodarilo položiť predavačom otázky. Predajňa bola plná no napriek tomu bol predaj pokojný a z jedného iPadu sa ozývala aj hudba 🙂 .

Maczone iPad
Predajňa Maczone Aupark

Nay

Navštívili sme aj predajňu Nay v Auparku, kde nové iPady taktiež ponúkajú. Na pulte bol však na vyskúšanie vystavený len jeden a bola to predošlá generácia. Okrem toho boli na stole Zabalené štyri krabice resp. štyri iPady.

V predajni však iPad veľmi nezabodoval (aspoň v čase okolo jednej), kedy sa pri pulte zastavilo pomenej ľudí. V predajni sme si však nevšimli žiadne promo na toto zariedenie.

Nay iPad
iPad v Nay

One thought on “Aktuálne z predaja iPadu na Slovensku

  1. Prepáčte potrebovala by som poradiť.Aký je rozdiel medzi ipodom,ipadom a tabletom? čo sa viacej oplatí kúpiť? Majú ipod,ipad a tablet internet a oplatí sa ich kúpiť(ho kúpiť) aj keď je vysoká cena?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.