Apple predstavil Apple TV

Spoločnosť Apple oznámila novú Apple TV s podporou 1080p videa vrátane iTunes filmov a televíznych relácií, Netflix, Vimeo, fotografí atď. S iTunes in the Cloud, si zákazníci môžu zakúpiť a prehrávať svoje obľúbené filmy a televízne relácie z iTunes Store a pozerať sa na ne okamžite na ich HD TV. Nová Apple TV je vybavená jednoduchším používateľským rozhraním, takže je prístup k zakúpeným fimom, televíznym reláciám a hudbe ľahší ako inokedy. S AirPlay, môžu užívatelia prenášať svoj obľúbený obsah z ich iPadu alebo iPhonu 4S do Apple TV.

Apple TV

„Ľudia budú milovať streamovanie filmov a televíznych relácií v rozlíšení 1080p s novou Apple TV, a fotky vyzerajú úžasne v maximálnom rozlíšení televízora,“ povedal Philip Schiller, Apple senior viceprezident pre celosvetový marketing. „Apple TV je jednoduchšia než kedykoľvek predtým pri použití nového rozhrania postavenom na ikonách a možnosti prístupu k zakúpeným filmom, televíznym programom a hudbe z iCloud.“

Apple TV

Apple TV užívatelia si môžu vybrať z neuveriteľného výberu programov, vrátane viac ako 15.000 filmov a viac ako 90.000 televíznych epizód v iTunes Store.

S iCloud, môžete kúpiť filmy a televízne programy na Apple TV a sledovať ich na Vašom iPhone, iPade, iPodo touch, Macu alebo PC. iCloud tiež ukladá fotografie, a prenáša ich bezdrôtovo do všetkých zariadení, vrátane televízora HD cez Apple TV. iCloud poskytuje neuveriteľne jednoduchý spôsob, ako získať okamžitý prístup ku všetkému obsahu, bez ohľadu na to, aké zariadenie sa používa.

Apple TV

iPhone, iPad a iPod touch užívatelia môžu použiť AirPlay pre streamovanie hudby, videa a fotografie z ich zariadení priamo na ich HD TV s Apple TV. iPhone 4S alebo iPad používatelia môžu použiť AirPlay mirror a ukázať obrazovku svojho prístroja priamo na ich HD TV, čo im umožňuje streamovať webové stránky, tabuľky alebo dokonca hry.

Apple TV

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.