Apple už vydal iOS 7

Apple pred malou chvíľou vypustil na stiahnutie najnovšiu verziu operačného systému iOS 7. Aktualizovať môžete svoje zariadenia po pripojení k iTunes a kliknutím na „Check for Update“ tlačidlo alebo v zariadení cez Nastavenia.

Pre mobilné telefóny iPhone 5c a iPhone 5c už vyšla aj aktualizácia iOS 7.0.1, ktorá opravuje niekoľko malých chýb a má označenie 11A466. Okrem iOS Apple vydal zároveň aj novú finálnu verziu Xcode 5.0. Aktuálne (20:48) sa zdajú byť servery Applu preťažené a aktualizácie prebiehajú v niektorých prípadoch s komplikáciami.

Novinka iOS 7 je kompatibilná z nasledujúcimi zariadeniami:
-iPhone 4 a novší
-iPad 2 a novší
-iPad mini
-iPod touch 5. generácie

iOS 7 je kompletne prepracovaným systémom. Typografia bola zdokonaľovaná pre čistejší a jednoduchší vzhľad a zároveň aj jednoduché úlohy ostávajú pútavé. iOS 7 priniesol stovky nových funkcií, vrátane Control Centra, centra notifikácií, zlepšeného mulittaskingu, AirDrop, vylepšený prehliadač Safari, Fotky, asistenta Siri a prináša taktiež novú bezplatnú službu iTunes Radio na počúvanie hudby.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.