Apple vydal rozšírenia pre Chrome a Firefox na podporu iCloud

Apple okrem novej verzie iOS 7 alebo aktualizácie iTunes 11.1 vydal aj tretiu verziu iCloud Control Panel pre Windows. Súčasťou je nov plugin pre Chrome a pre Firefox na systéme Windows. Pomocou spomínaných rozšírení je možné synchronizovať iOS Safari záložky s prehliadačmi Chrome a Firefox.

iCloud uchováva webové stránky označené záložkami na všetkých vašich zariadeniach — na vašom iPhone, iPade, iPode touch, Macu a PC. Môžete teda prechádzať medzi svojimi zariadeniami a nikdy nestratíte prehľad o svojich záložkách.

Samotná služba iCloud dokáže viac než len uchovávať váš obsah. Poskytuje vám prístup k vašej hudbe, fotkám, kalendárom, kontaktom, dokumentom a ďalšiemu obsahu z ľubovoľného zariadenia.

Jednotlivé rozšírenia môžete sťahovať z oficiálnych stránok jednotlivých prehliadačov. Pre Firefox kliknite na tento odkaz a pre prehliadač Chrome kliknite na tento.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.