Bratislavský kraj má aplikáciu pre iPhone

Bratislavský samosprávny kraj spustil svoju vlastnú aplikáciu pre operačný systém iOS. V aplikácii nájdete aktuálne informácie a zároveň aj praktické informácie ako nemocnice, úrady či školy.

Pomocou tejto novej aplikácie je taktiež možné nahlásiť anonymný podnet vrátane fotografií a GPS súradníc. Aplikáciu vytvorila spoločnosť Datalan, ktorá má záujem vytvoriť podobné aplikácie aj pre ostatné kraje. Aplikácia je dostupná zadarmo v App Store.

Oficiálny popis aplikácie:

Aplikácia BSK poskytuje aktuálne informácie o dianí v Bratislavskom samosprávnom kraji (BSK). Priamo do vášho iPhonu budú doručované najnovšie správy, pozvánky na udalosti v Bratislavskom kraji a ankety. Pomocou prieskumov, formou anketových otázok môžete vyjadriť svoj názor. Na mape alebo zozname si môžete nechať zobraziť inštitúcie, úrady alebo strediská, ktoré vás zaujímajú. Napríklad divadlá, lekárne, galérie, úrady. Pomocou aplikácie BSK možete poslať aj podnet na riešenie, ku ktorému pripojíte fotku.

BSK Aplikacia

BSK Aplikacia

BSK Aplikacia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.