Cenník iPhone 4S na Slovensku

Zákazníci už majú dlhšiu dobu možnosť nakupovať nový iPhone 4S aj na Slovensku. Pozreli sme sa na ceny jednotlivých operátorov a vybraných samostatných internetových obchodov. Cenník iPhone 4S nájdete v tabuľke pod týmto článkov.

V prvej tabuľke sa nachádza porovnanie cien jednotlivých operátorov na Slovensku. Porovnávaný bol 16GB model a jeho plná cena. Víťazom sa stal operátor Orange.

[wpc_table id=2]
V nasledujúcej tabuľke sa nachádzajú predajne Apple na Slovensku, u ktorých si už taktiež môžete kúpiť svoj nový iPhone 4S. Momentálne majú v ponuke tento telefón dvaja a výhodnejšie nakúpite v predajni Traco Computers.

[wpc_table id=3]
V poslednej tabuľke nájdete cenník iPhonu 4S v samostatných internetových obchodoch. Víťazom v tejto kategórii je obchod Epicom.sk.

[wpc_table id=1]
Ceny sú z 12. novembra 2011. Ak viete o lacnejšom obchode prip. o zmene ceny, môžete nám dať vedieť pomocou sekcie kontakt. Už čoskoro Vám prinesiem cenník iPhonu 4S vo vyšších veľkostiach.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.