Navigácia
Domov > iPhone > Cenník iPhone 4S na Slovensku

Cenník iPhone 4S na Slovensku

Zákazníci už majú dlhšiu dobu možnosť nakupovať nový iPhone 4S aj na Slovensku. Pozreli sme sa na ceny jednotlivých operátorov a vybraných samostatných internetových obchodov. Cenník iPhone 4S nájdete v tabuľke pod týmto článkov.

V prvej tabuľke sa nachádza porovnanie cien jednotlivých operátorov na Slovensku. Porovnávaný bol 16GB model a jeho plná cena. Víťazom sa stal operátor Orange.

[wpc_table id=2]
V nasledujúcej tabuľke sa nachádzajú predajne Apple na Slovensku, u ktorých si už taktiež môžete kúpiť svoj nový iPhone 4S. Momentálne majú v ponuke tento telefón dvaja a výhodnejšie nakúpite v predajni Traco Computers.

[wpc_table id=3]
V poslednej tabuľke nájdete cenník iPhonu 4S v samostatných internetových obchodoch. Víťazom v tejto kategórii je obchod Epicom.sk.

[wpc_table id=1]
Ceny sú z 12. novembra 2011. Ak viete o lacnejšom obchode prip. o zmene ceny, môžete nám dať vedieť pomocou sekcie kontakt. Už čoskoro Vám prinesiem cenník iPhonu 4S vo vyšších veľkostiach.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

Top