Čo prinesie iOS 4.3?

Okrem nového iPadu 2 Apple taktiež avizoval novú verziu iOS. iOS 4.3, ktorý bude dostupný 11. marca prinesie niekoľko noviniek.

iOS 4.3 prinesie dvojnásobné zrýchlenie JavaScriptu pre Safari vďaka Nitro JavaScript engine z Mac OS X pre iPad, iPod touch a iPhone.

iTunes Vám umožní zdieľať prístup ku všetkému jeho obsahu priamo cec WiFi. Vylepšený AirPlay Vám pre zmenu umožní streamovať aplikácie a webové stránky na Apple TV.

iPad FaceTime
iPad FaceTime

Apple taktiež predviedol nová aplikáciu Photo Booth (tiež z Mac OS X) pre iPad a iPhone, ktorá umožní užívateľom fotografovať a následne fotografie aj editovať. Na evente, ktorý pred chvíľou prebehol bolo demonštrované, že tento software umožní až deväť zobrazení naraz aj s efektami. Je skôr určený pre zábavu.

iOS 4.3 prinesie aj FaceTime. Kedže nový iPad už má zabudovanú kameru, FaceTime umožní užívateľom video chat. Podporuje dokonca video chat aj s ostatnými zariadeniami vrátane Macu, iPhone 4 a poslednej generácie iPodu touch.

iOS 4.3 bude dostupný pre zariadenia:
– iPhone 3Gs, iPhone 4
– iPad, iPad 2
– iPod touch 3. generácia, iPod touch 4. generácia

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.