Čo priniesol iOS 4.1

V stredu nám bol oficiálne sprístupnený iOS 4.1. Čo nové priniesol a čo zmenil sa dozviete v tomto článku.Nová verzia iOS je dostupné pre iPhone 3G, 3GS a iPhone 4. Z radu iPodov je to iPod touch druhej, tretej a štvrtej generácie. iOS nesie označenie Build 8B117 tak, ako aj jeho posledná vývojárska verzia z predchádzajúceho týždňa.

Majitelia iPhonu 3G očákavali túto verziu hlavne z dôvodu nedostatočnej rýchlosti telefónu po inštalácia iOS verzie 4.0. Táto nová verzia priniesla zmeny v rychlosti a opravila množstvo nájdených chýb.

Ďalšou významnou novinkou sú HDR fotografie. Ide o kombináciu troch fotografií za sebou (bežná, preexponovaná a podexponovaná), ktoré sú následne kobinované do jednej HDR fotografie.

Ďalšou menej významnou novinkou je upload HD videí cez WiFi pripojenie aj priamo na YouTube, požičovňa televíznych seriálov a novinku Game Center, ktorej sa ešte budeme podrobnejšie venovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.