Ďalšie novinky v iOS 4.2

V najnovšej beta verzii iOS 4.2 sa objavil rad nových funkcií pre iPhone, iPod touch a iPad. Ide najmä o vylepšenia pre app sociálnej siete YouTube.com, FaceTime videohovorov a o nové možnosti pre funkciu Obmedzenia.

Youtube.com zabudovaná aplikácia, obsahuje hlasovanie. Podobne ako na samotnej stránke, aj v iOS zariadeniach je možné hlasovať za videá „prstom hore alebo dole“.

Práca s FaceTime videohovorov je v novej verzii ešte príjemnejšia a jednoduchšia. Tlačidlo „FaceTime“ pre okamžitý začiatok videohovoru bolo pridané aj do SMS aplikácie. Priamo v prostredi SMS tak môžete spustiť FaceTime rozhovorov. Tlačidlo pribudne do stredu medzi tlačidlá „Zavolať / Call“ a tlačidlo „Pridať do kontaktov / Add Contact“.

Nové možnosti vo funkcii Obmedzenia teraz okrem iného môžu pomôcť pri nežiaducom vymazaní aplikácie z iTunes Store alebo poprípade zabrániť zmenám v e-mailových účtoch.

Zdroj použitých obrázkov: AppleInsider.com

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.