GarageBand pre iPhone a iPod touch

Spoločnosť Apple oznámila, že jej aplikácia na tvorbu hudby GarageBand je odteraz k dispozícii aj pre používateľov zariadení iPhone a iPod touch.

Aplikácia GarageBand, ktorá bola uvedená tento rok pre iPad, používa rozhranie Multi-Touch a uľahčuje tak skladanie a nahrávanie vlastných skladieb aj používateľom, ktorí nikdy predtým nehrali na žiadny hudobný nástroj.

GarageBand

GarageBand obsahuje kolekciu nástrojov Touch Instruments, ktoré skvele znejú a umožňujú začiatočníkom aj skúseným hudobníkom hrať a nahrávať klávesy, gitary, bicie a basy v širokej škále štýlov. Nástroje Smart Instruments vám umožňujú vybrať si z rozsiahlej novej knižnice akordov, aby ste mohli hrať a brnkať si so svojimi obľúbenými skladbami.

Do zariadenia iPad, iPhone alebo iPod touch môžete zapojiť elektrickú gitaru a hrať alebo nahrávať s použitím klasických zosilňovačov a pedálových efektov a pomocou vstavaného mikrofónu môžete nahrávať svoj hlas alebo ľubovoľný akustický zvuk. GarageBand vám umožňuje nahrávať a mixovať až osem stôp a zdieľať dokončenú skladbu s priateľmi alebo poslať ju do počítača Mac, kde ju môžete ďalej upravovať v aplikáciách GarageBand a Logic Pro.

GarageBand

GarageBand 1.1 pre iPad, iPhone a iPod touch je k dispozícii v App Store za 3,99 EUR pre nových používateľov alebo ako bezplatná aktualizácia pre existujúcich zákazníkov s aplikáciou GarageBand pre iPad. GarageBand je univerzálna aplikácia, ktorá funguje v zariadeniach iPad, iPad 2, iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S a iPod touch tretej a štvrtej generácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.