iPad Mini pravdepodobne bez Retina displeja

Taiwainský denník Economic Daily News priniesol negatívnu informáciu v podobe blízkej budúcnosti novej verzie zariadenia iPad Mini. Pôvodné plány ohľadom príchodu novej generácie iPadu Mini s Retina displejom sa odkladajú až na rok 2014. Druhá generácia tak displej s vysokým rozlišením neprinesie a pravdepodobne si zachová terajšie rozlíšenie 1024×728 pixelov.

Ďalším možným scenárom je spoločné uvedenie spomínaného tabletu vo verzii s ale aj bez Retina displeja a to už v druhej generácii. Pri tejto možnosti však nie je známy cenový rozdiel ale ani odlišnosti vo funkciách medzi takými zariadeniami.

Táto správa je len jednou zo širokej série informácií a klebiet o novej verzii iPadu. U v apríli tohoto roku sa hovorilo o druhej generácii iPadu s vysokým rozlíšením, no čím ďalej tým viac sa zdá, že druhá generácia tento displej mať nebude. Sledujte server iMania.sk pre ďalšie informácie o novej generácií iPadu.

iPad Mini
iPad Mini

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.