Kde kúpite najlacnejší iPod Nano?

Po úspešnej prvej časti dnes pokračujeme a zisťujeme kde kupíme iPod Nano najvýhodnejšie? Viete kde kúpite iPod Nano najlacnejšie?iPod Nano bolo na tohtoročnom predstavovaní iPodov 1. septembra azda najväčším prekvapením. Nielen rapídna zmena veľkosti ale aj dotykový displej z neho urobili niečo výnimočné. Okrem dizajnu nás taktiež zaujíma cena a tak sa pozrieme na ceny iPodu nano na Slovensku. Znovu sme z nášho porovnávania odstránili obchod Pixmania.sk, ktorý má problémy so zárukou. Porovnávali sme cenu iPodov Nano vo veľkosti 8 a 16 GB poslednej generácie.

Napriek tomu že sa jedná o novinku je prekvapujúce, že svoju databázu resp. ponuku aktualizovalo ešte len šesť internetových obchodov. V prípade týchto 6 internetových obchodoch išlo skutočne skôr len o aktualizovanú ponuku. iPod Nano šiestej genéracie je vo väčšine nedostupný alebo sa čaká na dodanie v priebehu októbra.

Najlacnejšie si kúpite 8 GB verziu iPodu Nano v internetovom obchode Talkive.sk a najdrahšie Vás táto menšia verzia vyjde v obchodoch Mzone.sk, Swp.sk a Bwelectronics.sk.

16 GB verzia najlacnejšie kúpite znovu v Talkive.sk, ktorý je jednoznačný víťaz tohoto aj minulého kola, keď ponúkal iPod Shuffle za najvýhodnejšiu cenu. Pre zmenu najdrahšie nakúpite v internetovom obchode Swp.sk a Bwelectronics.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.