Kde kúpite najlacnejší iPod Shuffle?

Na Slovensko dorazil najnovší iPod Shuffle. Narozdiel od predchádzajúcej verzie už najnovšia znovu obsahuje tlačidlá. My sme sa tentokrát nepozerali na iPod Shuffle, ale na jeho cenu. Kde ho kúpite najvýhodnejšie?

Kedže iPod Shuffle šiestej generácie považujeme v našich končinách ešte stále za novinku, odzrkadlilo sa to aj na ponuke jednotlivých internetových obchodoch. Väčšina internetových obchodoch ešte stále ponúka iPod Shuffle predchádzajúcej generácie a neaktualizovali ešte svoju ponuku.

Cenu nového iPodu Shuffle štvrtej generácie sme porovnávali na 7 internetových obchodoch. Porovnávali sme výlučne iPod Shuffle poslednej (štvrtej) generácie. Z porovnávania sme vyradili internetový obchod Pixmania.sk (cena bola 48.00€), ktorý má iné zaručné podmienky ako ostatné obchody. Pozrime sa spoločne na výsledky:

Ako ste si mohli všimnúť, najlacnejší iPod Shuffle kúpite na stránkach Talkive.sk za cenu 49.69 eur. So skoro 4 eurovým rozdielom sa na druhom mieste umiestnil internetový obchod Notebook.pda.sk a ako tretí sa s cenou 54.99 eur umiestnil obchod Tracocomputers.sk.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.