MacBook White je stiahnutý z predaja

Okrem dnešných noviniek ako spustenie predaja operačného systému Mac OS X Lion, Mac Mini, MacBook Air a Thunderbold Apple display nás čaká ešte jedno možno nemilé prekvapenie v podobe vyradenia MacBooku White z ponuky.

MacBook White

Na stránkach Applu v sekcii Mac už tento počítač chýba. Ostala len ponukav podobe MacBooku Air, MacBooku Pro, Mac Mini, iMac, Mac Pro a OS X Lion.

Apple týmto krokom udržal v ponuke radu čisto hliníkových produktov keďže MacBook White bol jediný a posledný počítač, ktorý nebol vyrobený z hliníka.

MacBook White bol dlhú dobu vlajkovou loďou prenosných počítačov od Applu. Tento krok sa dá však chápať keďže hlinikové telá su kvalitnejšie a hlavne pevnejšie. Mnoho užívateľom MacBooku White malo problémy s prasklinami plastového šasi alebo hlásili problémy s nefunkčnými kĺbmi. Najviac sa však ozývali majitelia tohoto notebooku s problémom zožltnutého plastu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.