Národná bločková lotéria na iPhone a iPad

V iTunes App Store už je možné nájsť oficiálnu aplikáciu Národnej bločkovej lotérie a tak sa zapojiť do Národnej bločkovej lotérie pomocou telefónu iPhone alebo iPadu.

Národná bločková lotéria aplikácia

V aplikácii Tipos – Národná bločková lotéria, registrujte Vaše bločky z pokladní a zúčastnite sa žrebovania o lákavé výhry. Po registrácii a prihlásení hráča môžete evidovať bločky z registračnej pokladne. Vyplňte DKP, dátum, čas, sumu a Vaša stávka sa zúčastní žrebovania. Na Váš e-mail bude odoslaný registračný kód stávky a kontrolný kód pre overenie výhry. V aplikácii zistíte, či je stávka výherná.

Národná bločková lotéria aplikácia

Aplikácia si zatiaľ nezískala priazeň užívateľov. Za krátky čas od nedávneho uvedenia získala z celkovo 47 hodnotení až 37 s jedinou hviezdičkou. V komentároch užívatelia vyčítajú viacero problémov a nedotiahnutých nápadov ako napr. zoznam bločkov, ktoré už boli prihlásené, potreba opakovaného prihlasovania sa do aplikácie a chýbajúca nápoveda.

Národná bločková lotéria aplikácia

Aplikácia je optimalizovaná pre iPhone 5 a vyžaduje iOS vo verzii 5 alebo novší. Veľkosť aplikácie je 26,3 MB a stiahnete si ju kliknutím na tento odkaz.

One thought on “Národná bločková lotéria na iPhone a iPad

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.