Nechcené prostredie aktuálnej Apple TV

Začiatkom marca, pri prezentácií nového iPadu bola odprezentovaná nová verzia Apple TV s podporou kvality 1080p a novinkou v podobe nového užívateľského prostredia.

Toto novo predstavené prostredie však nepatrí medzi úplne novinky z dielne Apple. Grafický návrh prostredia, ktoré táto nová generácia Apple TV obsahuje je staré minimálne 5 rokov. V tej dobe ho totiž dnes už zosnulý Steve Jobs odmietol, pretože sa mu nepáčilo.

Apple TV

Túto informáciu priniesol dnes už bývalý zamestnanec spoločnosti Apple Michael Mergolis na sociálnej sieti Twitter, ktorý na vývoji tohoto zariadenia pracoval. Micheal sa navyše kriticky vyjadril na aktuálnu situáciu v spoločnosti, keď uviedol, že dnes už v spoločnosti nie je nikto, kto by povedal jasné nie nevhodnému resp. škaredému dizajnu.

Server TheNextWeb neskôr priniesol informáciu od Mergolisa, ktorý svoje vyjadrenie upresnil. Stevovi Jobsovi sa nepozdávalo umiestnenie ikoniek do mriežky, s ktorým sa dnes môžete stretnúť v telefóne iPhone.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.