Nová generácia Apple Watch

Spoločnosť Apple dnes predstavila Apple Watch Series 5, ktorý debutuje displejom Vždy zapnutá sietnica, ktorý nikdy nespí, takže je ľahké vidieť čas a ďalšie dôležité informácie bez toho, aby sa displej zdvihol alebo poklepal na displej. Nové funkcie určovania polohy, od vstavaného kompasu po súčasnú nadmorskú výšku, pomáhajú používateľom lepšie sa orientovať v ich dni, zatiaľ čo medzinárodné tiesňové volania1 umožňujú zákazníkom volať na tiesňové služby priamo z Apple Watch vo viac ako 150 krajinách, a to aj bez iPhone v blízkosti. Apple Watch Series 5 je k dispozícii v širokej škále materiálov vrátane hliníka, nehrdzavejúcej ocele, keramiky a úplne nového titánu. V kombinácii s výkonom systému watchOS 6 sú používatelia oprávnení starať sa o svoje zdravie a kondíciu pomocou nových funkcií, ako sú sledovanie cyklov, aplikácia na hluk a trendy v činnosti.

Apple watch

Od dnešného dňa je k dispozícii Apple Watch Series 5 (GPS) v 41 krajinách a regiónoch a Apple Watch Series 5 (GPS + Cellular) je k dispozícii na objednávku v 22 krajinách a regiónoch. Oba modely budú k dispozícii v obchodoch od piatka 20. septembra.

Apple Watch Series 5 je vybavený inovatívnym novým displejom, ktorý umožňuje, aby čas a dôležité informácie zostali vždy viditeľné. Každá ciferník bol starostlivo optimalizovaný pre nový displej a aby sa zachovala výdrž batérie, obrazovka sa inteligentne stlmí, keď je zápästie používateľa dole, a zvýšením alebo klepnutím sa vráti do plného jasu. Na vývoji tejto novej funkcie spolupracuje niekoľko vyspelých technológií, vrátane priemyselného iba nízkoteplotného polysilikónu a oxidu (LTPO), ovládača displeja s veľmi nízkym výkonom, integrovaného obvodu na správu napájania a nového snímača okolitého svetla. Táto kombinácia hardvérovej inovácie a neuveriteľného softvérového dizajnu umožňuje Apple Watch Series 5 ponúknuť celodennú 18-hodinovú výdrž batérie.

Apple watch

S programom WatchOS 6 sú k dispozícii ďalšie funkcie týkajúce sa zdravia a kondície vrátane novej aplikácie sledovania cyklov, ktorá zákazníkom umožňuje zaznamenávať dôležité informácie týkajúce sa menštruačných cyklov a vďaka prednosti Apple Watch sledovať predpovedané načasovanie na ďalšie obdobie a plodné okná. 3 Aplikácia Noise pomáha používateľom porozumieť úrovniam okolitého zvuku v prostrediach, ako sú koncerty a športové udalosti, ktoré by mohli mať negatívny vplyv na sluch. Trendy aktivity v telefóne iPhone poskytujú dlhodobý prehľad ich vzorcov aktivity a pomáhajú im porozumieť ich pokroku. watchOS 6 prináša tiež nové dynamické ciferníky vrátane Meridian, Modular Compact a Solar Dial, ktoré možno ľahko prispôsobiť pre rýchlejší prístup k obľúbeným aplikáciám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.