Originálny darček na poslednú chvíľu

Myslím že veľa z nás už zháňalo na Vianoce darčeky na poslednú chvíľu rovnako ako tento rok 🙂 . Pre našich čitateľov máme skvelý tip na aplikáciu, ktorá poteší celú rodinu, v ktorej sa nachádza iPad alebo iPhone. O originalite takéhoto darčeka ani nehovoríme. A teraz k aplikácii s názvom Narodenie Ježiša Krista v obrazoch.

Narodenie Ježiša Krista v obrazoch

iAdverti je pomerne mladou ale zároveň veľmi dravou spoločnosťou zameriavajúcou sa na vývoj, publikovanie a vydávanie titulov e-knih. S nadchádzajúcimi vianočnými sviatkami prichádzajú na trh s veľmi tematickou e-knihou „Narodenie Ježisa Krista v obrazoch“ pre iPad a iPhone s operačným systémom iOS5.

Narodenie Ježiša Krista v obrazoch

Titul obsahuje voľnu interpretáciu biblických udalosti od narodenia Jezisa Krista az po jeho krst. V prvom rade určite zaujmú nádherne ručne maľovane rytiny Nazarenskej školy so simulovanými 3D scénami a svetelnými efektami. Na prvý pohlaď kniha určená pre detského čitateľa určite oslovi aj dospelých. Na zaver autori pridali aj veľmi príjemný bonus v podobe vianočných skladieb.

Popis:
• 32 úžasných, ručne kolorovaných obrázkových strán.
• 16 animovaných 3D scén, ktoré boli vytvorené ručnou animačnou technológiou.
• Scény sa otáčajú ako v reálnom prostredí.
• Dotknite sa prstom a budete prekvapení ako obrázky reagujú.
• Atmosferická hudba a zvukové efekty.
• 12 jazykových variant, text s funkciou -otoč iPad/iPhone a zmeň jazyk.
• 6 vianočných bonusových skladieb vokálnej skupiny SKLO

Narodenie Ježiša Krista v obrazoch

Aplikácia je dostupná v iTunes App Store za cenu 3,99€.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.