Posledné zhrnutie dohadov o novom iPade

Vlna konšpirácií, dohadov a špekulácií nás neobišla ani tentokrát a novom iPade už máme akú takú predstavu. Už dnes večer po siedmej sa dozvieme oficiálne informácie, no do tej doby si ešte raz zhrnieme všetky kompletné informácie, ktoré vieme.

Názov

Celý čas bol tablet nazývaný iPadom 3, no včera prišli nové informácie, ktoré ho už nazývajú iPadom HD. Stalo sa tak potom, čo tento názov začali používať popredný výrobcovia ochranných obalov pre tento tablet.

Displej

Najviac skloňovaným slovom pri displeji je Retina. Aktuálne rozlíšenie je už pre väčšinu užívateľov neprijateľné a preto sa skôr očakáva dvojnásobné rozlišenie 2048×1536. Toto rozlíšenie bolo nesplneným želaním užívateľov pri iPade 2.

LTE verzia

Informácie o LTE verzii iPadu predčasom utíchli no dnes po informáciach od agentúry Reuters sa špekulácie znovu naplno rozbehli.

iOS

Najpravdepodobnejšou verziou, na ktorej bude novinka bežať

je iOS 5.1, ktorej beta verzia je už v obehu pre vývojárov. Napriek skutočnosti, že už včera sme informovali o objavení existenciu verzie iOS 6.0, nepredpokladáme jej nasadenie v najnovšej verzii a hneď na začiatku.

Ďalšie špekulácie uvedieme v skratke:
Nový A6 procesor, AMOLED displej, názov iPad 2S, väčšia batéria, NFC čip, menší dock konektor, hrubšie telo, viac ako len jedna verzia iPadu.

Už dnes večer nezabudnite navštíviť server iMania.sk, kt

orý prinesie všetky najnovšie informácie z udalosti medzi prvými.

iPad 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.