Predstavený iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max

Apple dnes oznámil, že iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max sú novou profesionálnou líniou pre iPhone, ktorá poskytuje pokročilý výkon používateľom, ktorí chcú ten najlepší smartphone. Nový displej Super Retina XDR je určený pre displej s najjasnejším displejom v iPhone. Výkonný čip A13 Bionic navrhnutý spoločnosťou Apple poskytuje neporovnateľný výkon pre každú úlohu a zároveň umožňuje bezprecedentný skok v životnosti batérie, aby ste sa ľahko dostali cez celý deň. Nový systém trojitých kamier poskytuje zážitok z kamery na vysokej úrovni s fotoaparátmi Ultra Wide, Wide a Teleobjektív, ktorý prináša obrovské vylepšenia pri fotografovaní pri slabom osvetlení a ponúka video najvyššej kvality v smartfóne, ktoré je skvelé na snímanie akčných videí.

iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max prichádzajú v štyroch nádherných prevedeniach vrátane krásnej novej polnočnej zelenej farby a budú k dispozícii na predobjednávku od piatka 13. septembra a do obchodov sa dostanú od piatka 20. septembra.

Telefóny iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max majú matný sklenený matný povrch a leštenú pásku z nehrdzavejúcej ocele a sú dodávané v štyroch úžasných prevedeniach vrátane krásnej novej polnočnej zelene. Najvýkonnejšie zariadenia sú navrhnuté tak, aby boli odolné – zariadenia iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max sú vybavené najtvrdším sklom vôbec v telefóne a majú krytie IP68 až do 4 metrov po dobu až 30 minút a sú chránené pred každodenným rozliatím. vrátane kávy a sódy.

iPhone 11 Pro

Nový displej Super Retina XDR, ktorý bol navrhnutý na mieru, OLED, poskytuje používateľom úžasný zážitok zo sledovania HDR filmov a iného videa vo vysokom rozlíšení s jasom až 1 200 nits. Technológia Super Retina XDR sa vyznačuje širokou podporou farieb so správou farieb v celom systéme a True Tone, čím poskytuje prirodzenejší zážitok zo sledovania. Vďaka kontrastnému pomeru 2 milióny k jednej a skutočnej čiernej farbe si môžu užívatelia vychutnať živší zážitok zo sledovania videí a fotografií HDR a displej Super Retina XDR je ešte účinnejší z hľadiska energie. Zákazníci môžu so svojimi obľúbenými aplikáciami komunikovať rýchlym a bezproblémovým spôsobom pomocou aplikácie Haptic Touch, ktorá je hlboko integrovaná do systému iOS 13, a poskytuje skratky pre aplikácie na každodenné úlohy priamo na ploche vrátane snímania selfie v aplikácii Fotoaparát, kontroly schôdzky v Kalendári alebo prezerania e-mailov v rámci Pošta jednoduchým stlačením.

iPhone 11 Pro

A13 Bionic, najrýchlejší čip vôbec v smartfóne, poskytuje bezkonkurenčný výkon pre každú úlohu, ktorú zvládnu iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max, a ponúka až o 20 percent rýchlejšie CPU a GPU ako A12. A13 Bionic je navrhnutý pre strojové učenie, s rýchlejším neurónovým motorom pre analýzu fotografií a videa v reálnom čase a nové urýchľovače strojového učenia, ktoré umožňujú procesoru poskytovať viac ako 1 bilión operácií za sekundu. Spoločne A13 Bionic a iOS 13 tvoria najlepšiu platformu strojového učenia v smartfóne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.