Príde okrem iPadu 3 aj 8GB iPad 2?

Už 7. marca sa dozvieme to načo všetci tak poctivo čakáme. Do tej doby však ako to vždy býva, prichádza množstvo dohadov a konšpirácií.

Ďalšou v poradí je aj informácia o spustení predaja 8GB verzie poslednej generácie iPadu 2, ktorý by mal prísť na trh spoločne s novou verziou iPadu 3.

Vzhľadom na skutočnosť, že podobný krok Apple už uskutočnil pri telefóne iPhone, ktorého posledná generácia 4S je v predaji spoločne s predchádzajúcou generáciou iPhone 4.

Okrem 8GB verzie iPadu 2 sa špekuluje aj o veľkosti novej generácie tohoto tabletu. Posledné správy hovoria o 16 a 32 GB verzii a naopak popierajú informácie o veľkostiach 64 alebo dokonca až 128GB.

Tento krok by bol zvláštny najmä pri zrušení verzie 64GB, ktorá bola ponúkaná už pri prvej a samozrejme aj druhej generácií. Na druhú stranu by sa pri uskutočnení tohoto kroku dal chápať postoj Applu ako snaha o zvýšenie popularity svojej cloudovej služby iCloud.

iPad 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.