Prvé recenzie na iOS 7

Už dnes Apple sprístupní aktualizáciu pre operačný systém iOS. Viacero serverov už malo možnosť si tento nový systém v siedmej verzii vyskúšať a my Vám zhrnieme ich pocity.

The Loop nepovažuje iOS 7 za veľkú zmenu funkcionality oproti systému iOS 6. Za veľkú zmenu považujú nový dizajn, ktorý mal pod palcom Jonathan Ive. Napriek zmenám v dizajne považujú systém stále za jednoduchý na používanie a vyžaduje krátku dobu na adaptovanie.

AllThingsDigital vidí v iOS 7 najväčšiu zmenu softvéru od uvedenia iPhonu v roku 2007. Skoro všetky bolo zlepšené vrátane funkcií ako notifikácie, multi-tasking, asistent Siri alebo prehliadanie cez Safari.

Server Engadget vyzdvihuje minimálne zmeny v užívateľskom prostredí, čoho výhodou je rýcle zorientovanie sa v systéme. Apple využil nové druhy písma, ikon a farieb. Všimli si takisto vylepšenia v priečinkoch, ktoré môžu obsahovať viac aplikácií.

Pohľad na Golden Master verziu iOS 7 môžete vidieť aj na priloženom videu. Obsahuje krátku recenziu nového operáčneho systému.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.