Prvý Thunderbolt displej na svete

Apple predstavil nový Thunderbolt Apple Display, prvý displej na svete s Thunderbolt I / O technológiou. Len s jedným káblom je možné pripojiť Váš Mac k 27-palcovému displeju Apple Thunderbolt a mať tak prístup k FaceTime kamere, kvalitnému zvuku a a k portom ako Gigabit Ethernet, FireWire  800, USB 2.0 a Thunderbolt. Za príplatok je možné dokúpiť kábel s MagSafe konektorom, ktorý bude zároveň dobíjať Váš MacBook (Pro alebo Air)

Thunderbolt displayThunderbolt displeje (16:9) používajú technológiu IPS a poskytujú tak skvelý obraz až do 178 stupňov zobrazenia. Pri napojení Macbookov sa správa tento displej ako plnohodnotný desktop. K dispozícii je už spomínaná FaceTime HD kamera, systém reproduktorov 2.1, integrovaná nabíjačka pre Macbooky MagSafe, tri USB porty, jeden port FireWire 800, gigabitový Ethernet a samozrejme najdôležitejší port Thunderbolt.

Thunderbolt display

Displej Thunderbolt je prvý displej na svete, ktorý zahŕňa Thunderbolt I / O technológiu. Predstavuje dva obojsmerné kanály s prenosovou rýchlosťou až 10Gbps a pracuje s existujúcimi adaptéry pre HDMI, DVI a VGA displeje. Macbooky s technológiou Thunderbolt môžu rozbehnúť aj dva externé displeje, ktoré poskytujú profesionálnym užívateľom viac ako 7 miliónov pixelov.

Thunderbolt display

Displej Thunderbolt obsahuje senzor okolitého svetla, ktorý automaticky upravuje jas displeja podľa svetelných podmienok a používa iba toľko energie, koľká je nevyhnutná na optimálny zážitok zo sledovania. Vyrobené pomocou technológií bez použitia ortuti, skla bez obsahu arzénu a vysoko recyklovateľných materiálov, zobrazenie spĺňa požiadavky Energy Star 5.0 a dosahuje EPEAT Gold status. Všetky káble sú bez PVC.

Thunderbolt display

Dostupný by mal byť podľa Applu do 60 dní na americkom internetovom obchode a jeho cena bola stanovená na 999$.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.