Visual Travel Checklist

Začiatok letného cestovania sa neobíde nikdy bez zmätkov a práve v tomto príjemne bláznivom období je plánovanie a balenie o niečo jednoduchšie. Jednou z možností, ktoré môžu byť užitočné, je Visual Travel Checklist, ktorá vyšla nedávno  a navyše je do 31.7. poskytovaná 50% zľava.
Visual travel checklist in app

Visual Travel Checklist obsahuje databázu najčastejšie balených vecí usporiadaných podľa kategórie a vytvára vizuálny zoznam s ikonami jednotlivých položiek. Celkom intuitívna aplikácia Vám pomôže vytvoriť „to do“ zoznam pre spracovanie a balenie, ak sa chystáte vyraziť von.

Kategórie zahrnuté v databáze Visual Travel Checklist zahŕňajú úlohy a položky. Úlohy obsahujú domácu prípravu, osobné prípravy, pred-prípravy na cestu, a plánovanie cesty. Položka obsahuje podkategórie pre všetky položky, ktoré potrebujete na balenie od oblečenia, elektroniky alebo osobnej hygieny. Je tu podkategória pre deti, takže je aplikácia vhodná ako pre rodiny tak aj pre sólo cestovateľov. Existuje tu taktiež možnosť vytvorenia vlastných úloh alebo položiek.

Visual Travel Checklist je dostupný v App Store za cenu 0,79€ do do konca júla a ma veľkosť 24,2MB.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.