Vybraní vývojári už testujú iOS 4.x pre iPad

Na Apple Special Evente 1. septembra 2010 Steve Jobs oznámil okrem zverejnenia iOS verzie 4.1 aj verziu 4.2 pre iPad. Mnohých užívateľov táto informácia potešila a zároveň sklamala, keďže verzia 4.2 pre iPad bude dostupná podľa slov Steva Jobsa až v novembri.Počas tohto víkendu, Epic Games vydalo aktualizáciu pre aplikáciu Epic Citadely. Demo bolo uvedené už na evente ako príklad, čo všetko zvládne nový iPhone 4. V App Store sa už čoskoro po udalosti objavila demo verzia, ktorá umožňuje všetkým užívateľom hrať demo.

Tak ako Epic Games, aj mnoho ďalších vývojárov dostalo prístup k predčasnej verzii nového softwaru už v minulosti. Dôvodom bolo predstavenie jednotlivých aplikácií priamo na eventoch alebo včasné zverejnenie kompatibilnej verzie s najnovšou verziou iOS.

Po úspešnom vypustení verzie iOS 4.1 pripravuje Apple pre vývojárov sprístupniť na testovanie aj verziu 4.2 pre iPad, iPhone a iPod touch. V dôsledku toho, mnoho vývojárov dúfa vo vypustenie verzie 4.2 už v blízkej budúcnosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.